INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Dzisiaj kierunek Białowieża. Słońce wpadało od świtu do naszych pokoi budząc zaspanych swoimi gorącymi promieniami. Odjechaliśmy z nad jeziora ok. 9.00. Mieliśmy lekkie problemy z trafieniem na szlak, ale po kilku kilometrach się udało. Kiedy dojechaliśmy do Białowieskiego Parku okazało się, że główny szlak jest w remoncie. Skierowani zostaliśmy do objazdu - dodatkowe km w nogach. Pierwszą atrakcją był rezerwat żubrów, potem super pokoje, na koniec pizza na obiad, o której wszyscy marzyli od początku rajdu. Wieczorem pakowanie i przygotowanie się do jutrzejszego powrotu do domu. Szkoda tylko, że nie wszyscy zrozumieli, że nazajutrz czeka nas daleka droga i szaleli do 3 w nocy.