INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Czas powrotu. Już o 7.30 jedliśmy śniadanie, a po 8.00 byliśmy w drodze do Bielska Podlaskiego skąd mieliśmy pociąg. Połowę drogi poruszaliśmy się szlakiem green velo, a połowę bocznymi drogami. Jechało się wyjątkowo szybko. O 13.00 byliśmy na miejscu. Przed basenem wykonaliśmy wielkie pakowanie, przebraliśmy się, umyliśmy się w toaletach basenu i o godz. 14.15 byliśmy na obiedzie. Uczestnicy otrzymali paczki na drogę i samochód ruszył w drogę powrotną. My zjedliśmy lody w parku i udaliśmy się na dworzec PKP. O 18.00 byliśmy już w Białymstoku. Jeszce ostatnie zakupy w sklepie, dla chętnych MacDonald i o 20.27 ruszyliśmy w kierunku Wrocławia.