INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Święto Zmarłych

Zbliża się pierwszy listopada, dzień kiedy wszyscy ruszamy w stronę cmentarzy. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata.

czytaj
Business person
Administrator

Zaczęliśmy. Od 6.11 do 16.25 w pociągu, a potem dwukilometrowy marsz przez Kętrzyn z plecakami, w dresach, w słońcu, które niemiłosiernie grzało nasze ciała. Ale dotarliśmy. Zakwaterowaliśmy się w schronisku młodzieżowym, skręciliśmy rowery i poszliśmy na ciepłą obiadokolację. Jedliśmy w restauracji gdzie przebywała pani Gesler. Potem zwiedziliśmy dziedziniec zamku krzyżackiego, gdyż była już późna godzina i samo muzeum było nieczynne. Wieczorem chłopcom nie było dosyć, postanowili jeszcze pograć w piłkę na pobliskim "orliku".