INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Boże Ciało. Święto, a dzień zaczął się jak każdy na rajdzie. Dyżurni przygotowali śniadania, zjedliśmy pyszne parówki, pakowanie i w trasę. Pogoda nam sprzyja - słońce praży nasze ciała niemiłosiernie. Dla ochłody zajechaliśmy na plażę jeziora Hańcza (najgłębszego w Polsce). Wszyscy weszli do wody, choć niektórzy tylko do kolan. Po godzinie uciech w jeziorze ruszyliśmy dalej na obiad. W ładnej restauracji "pod jelonkiem" zjedliśmy świąteczne dania (schabowy z ziemniakami i mizerią) Cel naszej dzisiejszej trasy Suwałki były już blisko (14 km) Zostaliśmy zakwaterowani w bursie studenckiej w pokojach 2-3 osobowych. Jak na święto przystało nawiedziliśmy (z przygodami) Kościół z mszą, a wracając zjedliśmy pyszne lody. Kolację jedliśmy trochę w spartańskich warunkach - nie było odpowiedniego miejsca dla wszystkich, ale daliśmy sobie radę.