INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Nad ranem przeszła nad naszą stanicą burza. Oczywiście nie obyło się bez deszczu. Kiedy dyżurni przygotowywali śniadanie z nieba spadały niewielkie krople. Pobudka była ciężka. Na stanicy byli również inni goście, bardzo imprezowi. Do kempingów wracali bardzo weseli, do tego w różnych godzinach nocnych, a byli przy tym bardzo głośni. Przy niewielkim deszczyku ruszyliśmy w trasę. Niektórzy nawet nie zakładali ochrony przed deszczem na siebie, co było błędem. Szlak wiódł przez lasy i padający deszcz na początku nie przeszkadzał bardzo. Po godzinie lunęło porządniej, ale za to krótko, a potem słoneczko da samego Augustowa. Po drodze zobaczyliśmy jak działa śluza, zobaczyliśmy zabytkowy kanał augustowski, obserwowaliśmy spływy kajakowe. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do celu, gdzie czekał na nas obiad. Po zakwaterowaniu poszliśmy na kryty basen. Dwie godziny pływania, masaży w jakuzzi, siedzenia w saunach, zjeżdżania w rurze. Potem jak zwykle zakupy i powrót na kolację. I cisza nocna.