INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Koniec odpoczynku. Po wczesnym śniadaniu pakujemy się i już mamy wyruszać, gdy okazało się, że mamy dwie awarie. Dwa rowery nie mają powietrza. Pół godziny w plecy. Pan Piotr i pan Tomasz z chłopakami naprawili rowery i ruszamy. Jedziemy wzdłuż kanału Augustowskiego na południe. Super pogoda. Mamy dzisiaj do pokonania ok. 60 km. Początkowo trasa była świetna. Szybko mijały nam kolejne km. Przyjemności skończyły się nad Biebrzą. Jedziemy polnymi drogami, często grzęznąc w piasku, ale za to mamy cudowne widoki. Na miejsce noclegu dojeżdżamy ok. 15.00. Szczęka nam opadła na widok dworku, w którym przyszło nam dzisiaj spać. Podobnie poczuliśmy się, gdy pojechaliśmy dwa km dalej na obiad. Zdjęcia same pokazują o czym mowa. Wieczorem mamy ognisko, kiełbaski, śpiew i tylko przeszkadzają nam tysiące komarów.