INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Święto Zmarłych

Zbliża się pierwszy listopada, dzień kiedy wszyscy ruszamy w stronę cmentarzy. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata.

czytaj
Business person
Administrator

Dzień rozpoczął się ze wskazaniem na szybki deszcz. Wyjechaliśmy w najdłuższą podczas rajdu trasę. Mieliśmy do pokonania prawie 70 km. Już po kilkunastu km zaczął padać drobny deszczyk. I tak co chwilę. Dzisiejszego dnia obyło się na szczęście bez większych awarii. Emilii tylko pękła osłona łańcucha, Dominice przesunęło się koło i zaczął spadać łańcuch, Mai skrzywiła się kierownica - drobnostki, szybko naprawiane. W Białogórze lunęło. Na szczęście staliśmy pod parasolami w restauracji. Najgorzej cierpiały rowery, gdyż były mokre i lepił się do nich piach. Musieliśmy je myć po obiedzie. Na miejscu byliśmy dopiero o godz. 18:00. Przejechaliśmy dzisiaj 65 km.