INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Dzień rozpoczął się ze wskazaniem na szybki deszcz. Wyjechaliśmy w najdłuższą podczas rajdu trasę. Mieliśmy do pokonania prawie 70 km. Już po kilkunastu km zaczął padać drobny deszczyk. I tak co chwilę. Dzisiejszego dnia obyło się na szczęście bez większych awarii. Emilii tylko pękła osłona łańcucha, Dominice przesunęło się koło i zaczął spadać łańcuch, Mai skrzywiła się kierownica - drobnostki, szybko naprawiane. W Białogórze lunęło. Na szczęście staliśmy pod parasolami w restauracji. Najgorzej cierpiały rowery, gdyż były mokre i lepił się do nich piach. Musieliśmy je myć po obiedzie. Na miejscu byliśmy dopiero o godz. 18:00. Przejechaliśmy dzisiaj 65 km.