INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Idzie Mikołaj

Czas na prezenty. Czas również na rozliczenie swojego zachowania. Pamiętajcie - Mikołaj patrzy na Wasze uczynki!

czytaj
Business person
Administrator

Dzisiaj 1 czerwca i tak się złożyło, że najtrudniejszy szlak pomorski przed nami. Mamy do przejechania 40 km w tym kilka po terenach bagiennych. Część najtrudniejszego szlaku omijamy dodając sobie trochę km, ale część niestety musieliśmy przejechać. Jechaliśmy za to prawdziwymi perłami polskiej przyrody. Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, siedliska ptaków, przepiękna roślinność wydmowa i jezior. Było co oglądać. Do Rowów dojechaliśmy późnym popołudniem. Po zakwaterowaniu się był spacer po miejscowości - oczywiście zakupy słodkości - a wieczorem niespodzianka, cukierkowe serce w dzień dziecka.