INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Święto Zmarłych

Zbliża się pierwszy listopada, dzień kiedy wszyscy ruszamy w stronę cmentarzy. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata.

czytaj
Business person
Administrator

Mieliśmy dzisiaj do przejechania 48 km. Jest niedziela więc zaczęliśmy dzień od pójścia do kościoła. Potem były gofry, lody, zakupy i po godzinie 11 wyjechaliśmy w stronę Ustki. Na 13:30 mieliśmy zaplanowany obiad w Ukraińskiej restauracji. Po obiedzie trochę zwiedzania miasta (sklepy, stragany, lody, itp.) Późnym popołudniem ruszyliśmy w kierunku Jarosławca. Trafiliśmy na roboty drogowe, ale jakoś udało nam się przejechać. Wieczorem (o godz. 18) dotarliśmy na kemping. Wieczorne pranie, kolacja, zabawa w domkach (i nie tylko), tak spędziliśmy ostatnie godziny niedzieli 2 czerwca. Jutro dzień wolny!