INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Święto Zmarłych

Zbliża się pierwszy listopada, dzień kiedy wszyscy ruszamy w stronę cmentarzy. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata.

czytaj
Business person
Administrator

Piękny, słoneczny dzień był przed nami. Przed nami też tylko 32 km do przejechania. Już na starcie mieliśmy krótki postój, zaopatrzenie w kremy, filtry przeciwsłoneczne i środki na komary, które skończyły się niektórym osobom. Wysłaliśmy również zbiorową kartkę do Burmistrza. Do Darłówka dojechaliśmy bardzo szybko. Zwiedziliśmy latarnię i dalej ruszyliśmy do Darłowa. Tam zwiedziliśmy zamek Książąt Pomorskich. Po obiadku wyjazd do Dąbek, celu naszej podróży. Kolejna niespodzianka. Wieczorem poszliśmy na kryty basen, a potem na pizzę. Kolację mało kto jadł.