INFO

ul. Szkolna 5,
48-100 Lisięcice

UWAGA WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice. Z dniem 18 stycznia 2021 roku 

Prosimy dokonywać zakupów wyżywienia przez stronę internetową   https://splisiecice.loca.pl

Podpisaliśmy umowę z inną firmą. Poniże stosowna informacja i adres pomocy do logowania.

 

Bardzo prosimy o zwrot bryloczków obiadowych. Musimy się rozliczyć z firmą.  

 

Szanowni Państwo
Od 18.01.2021r. działa w szkole nowy system kontroli pracy stołówki szkolnej. Osoby, których dzieci korzystają ze stołówki dokonują zamówienia posiłków i płatności za pomocą programu dostępnego pod adresem splisiecice.loca.pl.
Na e-mail Państwa przyszedł link aktywacyjny w celu założenia w stołówce konta dla dzieci. Proszę kliknąć w link, a następnie założyć hasło. Na stronie można deklarować posiłki na każdy dzień, dla każdego dziecka, opłacić koszyk - zadeklarowane posiłki, poprzez firmę Przelewy24.
UWAGA
Na szkolnej stronie internetowej jest dostępna instrukcja postępowania i obsługi konta na stołówce.
Osoby, które posiadają nadpłatę z roku 2020 proszę o kontakt z panią Sawicką przed wpłatą za styczeń.
 
 


Administrator

20171008 112639W dniach 6 - 7 października 2017 r. nasze harcerki z drużyny "Iskra"pod opieką druhny Urszuli Wojciechowskiej wzięły po raz kolejny udział w XXXIV JESIENNYM RAJDZIE "GRANICZNYM SZKLAKIEM" organizowanym przez Komendę Hufca ZHP w Głubczycach. Na starcie w Głubczycach stanęło 9 patroli. Przemierzaliśmy trasę pieszo od miejscowości Równe, przez Dobieszów, Mokre Kolonia do Pietrowic Głubczyckich. Metą i punktem noclegowym był Zespół Szkół. Na trasie rajdu zaliczaliśmy punkty kontrolne przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Głubczycach, Straż Graniczną  z Raciborza, 10 Opolską Brygadę Logistyczną z Opola, Państwową Straż Pożarną w Głubczycach oraz KH ZHP, gdzie poznawaliśmy sprzęt i działanie jednostek mundurowych oraz sprawdzana była nasza wiedza na temat historii i symboliki harcerstwa. Nasz patrol po pokonaniu trasy pierwszego dnia rajdu udał się z Komendantem Hufca, hm Ryszardem Kańtochem do Łambinowic, gdzie brał udział w obchodach 73 rocznicy przywiezienia do tamtejszego obozu pierwszego transportu Powstańców Warszawskich. Drugiego dnia udaliśmy się na wzgórze im. biskupa Adamiuka. Tam wzięliśmy udział w modlitwie różańcowej łącząc się z wszystkimi uczestnikami akcji Różaniec Do Granic. Pogoda 20171008 114521dopisała. Wszyscy byli zadowoleni. Był i czas na zabawy, pląsy, nawiązywanie nowych przyjaźni. Do szkoły wracamy z Pucharem Burmistrza Głubczyc i nagrodą Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu. Do zobaczenia na szlaku.

Administrator

Do tradycji naszej szkoły należy kształtowanie społecznie pożądanych postaw przez działalność drużyny harcerskiej. W naszej szkole istnieje obecnie drużyna harcerska „Iskra”, której drużynową jest druhna podharcmistrz Urszula Wojciechowska, a pomaga jej przyboczna Oliwia Raniowska. W gronie harcerzy witany jest każdy kto chce działać dla dobra innych. W bieżącym roku szkolnym, dzięki wsparciu rodziców, Komendy Hufca ZHP w Głubczycach i naszego pana Dyrektora harcerze zostali umundurowani. Prezentują się świetnie w szarych mundurach i rogatywkach na głowie. Harcerstwo to nie tylko ładny mundurek. Nasi harcerze prężnie działają na terenie hufca Głubczyce, a także poza nim. Bierzemy udział w wielu uroczystościach patriotycznych, a także w imprezach harcerskich, gdzie możemy się bawić.

A co takiego robiliśmy i robimy – przeczytajcie klikając w interesujące Was linki.

PATRIOTYZM

                     Dzień Sybiraka

                    72 rocznica w obozie Łambinowice  

                     Święto Niepodległości 2016r.

 

DZIAŁALNOŚĆ HARCERSKA (dobra zabawa, tradycje, zwyczaje)

 

                     Rajd jesienny 2016

                             

mik1

 

 

Harcerskie mikołajki 2016

 

 

                   wosp                                 

Akcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017