EUROPEJSKI DZIEN LOGOPEDY

W SZKOLE  PODSTAWOWEJ  W LISIĘCICACH

 Dnia 5 marca w  ramach obchodów ogólnopolskiej akcji

Europejski Dzień Logopedy zostały przygotowane logopedyczne konkurencje dla uczniów klas I- III.

Uczniowie podczas przerw międzylekcyjnych,  rozwiązywali łamigłówki logopedyczne, rebusy oraz  gry logopedyczne. Wykonywali gimnastykę buzi i języka. Ponadto  mogli utrwalać prawidłową artykulację poprzez ciekawe i atrakcyjne zabawy. Wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy za aktywne uczestnictwo w wydarzeniu.

WYNIKI LOGOPEDYCZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ Języczkiem malowane”  DLA DZIECI 5- 6 LETNICH

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie plastycznym. Dzieci wykonywały prace plastyczne, na których ujmowały jak najwięcej elementów w nazwach których zawierały trudne głoski. Prace były bardzo ciekawe, zarówno pod względem formy, jak i techniki wykonania.  Serdecznie gratulujemy laureatom.

PRZEDSTAWIAMY WYNIKI:

I MIEJSCE-  Stanisław Szewczyk

II MIEJSCE- Szymon Remin

III MIEJSCE- Tomasz Ksoll

WYRÓŻNIENIA- Karol Szczepanik,  Paulina Wnętrzak